ÇAĞRI DESTEK : 0532 599 53 32 Bülent Gersoy Pazarlama Müdürü

REZERVASYON

HİZMETLERİMİZ

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler

Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Ülkemizde geleneksel olarak belirli bir yaşa erişmiş erkek çocukları hem sağlık açısından hem de dini açıdan sünnet gerekliliğini yerine getirmektedir. Halk arasında sünnet olmak erkekliğe atılan ilk adım olarak görülmektedir. Müslüman ülkelerde sıklıkla yapılan sünnet işlemleri erkek çocuklarının sağlığı ve hijyeni açısından da büyük bir önem taşıdığı için bu durum aslında sadece Müslüman ülkelerle sınırlı kalmamaktadır. Özellikle ülkemizde Sünnet Organizasyonu da çok değerlidir. Sünnet Organizasyonu gerçekleştirmek isteyen aileler çocuklarının ilk ve son defa böyle bir organizasyonun içerisinde bulunacağını bildiğinden dolayı gerçekleştirmek istedikleri Sünnet Organizasyonu onlar için çok büyük bir önem taşımaktadır. Dolayısı ile bir aile için Sünnet Organizasyonu her açıdan mükemmel olmalıdır çünkü ilerleyen zamanlarda bu anıları tekrar yad etmek isteyen aileler en iyi şekilde hatırlamak istemektedirler.

Bizler firma olarak siz değerli müşterilerimizin tüm Sünnet Organizasyonu ve etkinliklerine sizlerin yanında olarak ihtiyacınız olan desteği sizlere sağlamaktayız. Her şeyden önce çoğu Sünnet Organizasyonu düzenleyen ailelerin olmazsa olmazı olan sünnet pilavı bizzat firmamız tarafından en iyi ve en lezzetli şekilde hazırlanmaktadır. Biliyoruz, Sünnet Organizasyonu esnasında ailelerin koşuşturmaları ve yoğunlukları ele alındığında bir çok noktaya yetişilememekte fakat firmamız sayesinde artık bu tarz yoğunluk durumlarının üstesinden gelmek artık mümkündür. Firmamızın yemek servisi sayesinde sizler artık Sünnet Organizasyonu veya etkinliklerinizde en lezzetli yiyecekleri gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunabileceksiniz. Bünyemizde çalışan profesyonel aşçılarımız sayesinde yemeklerimizden %100 memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz, çünkü bugüne dek çok değerli aşçılarımız sayesinde Sünnet Organizasyonu veya mevlüt organizasyonlarına göndermiş olduğumuz tüm yiyecek ve ikramlar sayesinde hemen herkesin damağında kalacak tatları yakaladık ve bu yüzden de bu sektörde sıklıkla organizasyonlar için tercih edilmekteyiz. 

Sünnet Organizasyonu veya diğer organizasyonlarınız için bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Tercih ettiğiniz bir menü veya özel bir yiyecek hazırlanması durumunda bizlerle iletişime geçerek organizasyon öncesinden sipariş vermeniz gerekmektedir. Siparişiniz en kaliteli malzemelerden oluşturularak en taze ve en sıcak şekilde organizasyonunuzun tam saatinde elinizde olacaktır. Detaylı fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz.