ÇAĞRI DESTEK : 0532 599 53 32 Bülent Gersoy Pazarlama Müdürü

REZERVASYON

HİZMETLERİMİZ

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler

Bebek Mevlüdü

Bebek Mevlüdü

Mevlüd hem dini açıdan hem de sosyal açıdan oldukça elzem olan organizasyonlardan bir tanesidir. Öyle ki sizlerin de bildiği üzere mevlüdler bağlayıcılık açısından önemli bir yere sahiptir ve özellikle de Bebek Mevlüdü birçok aile tarafından hayırlara vesile olması sebebiyle tercih edilmektedir. Bizler de Bebek Mevlüdü organizasyonlarına verdiğimiz yemek servisi ile değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firma olarak her daim profesyonel bir iş ahlakı yürüterek Bebek Mevlüdü yemek servisimizi haftanın her günü temin edebilmekteyiz. Bu bağlamda da sizlerin Bebek Mevlüdü organizasyonları için ekstra bir çaba sarf edip onca koşuşturmanın ve yoğunluğun arasında misafirlerinize iyi yemekler sunmanız artık bizim sayemizde oldukça kolay ve pratiktir.

Yemek servisimizde her zaman her damak tadına uygun yemekleri rahatlıkla istenilen kişi sayısına göre hazırlamak usta aşçılarımız ve kalabalık çalışma ekibimiz ile oldukça kolaydır. Bizler siz değerli müşterilerimizin yemek servislerini en lezzetli şekilde hazırlamak için usta aşçılarımızın özel tariflerini uygulamaktayız. Bebek Mevlüdü yemek servisimizde genel olarak menü şeklinde sipariş alsak da sizler isterseniz bizlere tek yemek veya tek ikram çeşitleri için de sipariş verebilirsiniz. Bebek Mevlüdü organizasyonları için misafirlerinizin damağında iyi ve kaliteli bir tat bırakabilmek için bizler de en az sizler kadar ciddi bir sorumluluğun altına girerek buna göre çalışmalarımızı en sıkı ve en disiplinli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Dolayısı ile de bizleri Bebek Mevlüdü yemek servisi olarak tercih etmeniz sizlerin de güvenle misafirlerinize karşı olan sorumluluğunuzu yerine getirmenizi sağlayacaktır.

Bebek Mevlüdü yemek servisimizde genellikle pilav siparişi veren müşterilerimiz için etli ve tavuklu pilav seçeneklerimiz mevcuttur. Pilavlarımızda kullandığımız tüm et ve tavuk ürünleri helal kesim olduğundan dolayı bu konu hakkında da en ufak bir şekilde endişe duymamalısınız. Pilavlarımız için kullandığımız pirinçlerin her biri özel pilavlık pirinçlerden seçilmektedir ve taşı bir bir ayıklanmaktadır. Çünkü yemek servisi olarak firmamızda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz yiyeceklerin her birinin kalitesine ve temiz, sağlıklı ve taze olmasına oldukça önem vermekteyiz.