ÇAĞRI DESTEK : 0532 599 53 32 Bülent Gersoy Pazarlama Müdürü

REZERVASYON

HİZMETLERİMİZ

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler

Catering Hizmeti-Tadım Catering

Catering Hizmeti-Tadım Catering

Tadım Catering Şirketi Sünnet yemek organizasyonları gerek sosyal açıdan gerek ise dini açıdan Türkiye toplumumuzda en çok rağbet gören organizasyonlardan bir tanesidir ve bu nedenle de sünnet organizasyonları için birçok organizasyon firması ve birçok tekstil firması özel ürünler ve özel olanaklar sağlamaktadır yani aslında sünnet denildiği zaman apayrı bir alanın açıldığı su götürmez bir gerçektir. Hal böyle olunca da aileler açısından sünnetin önemi de ayrı bir değer kazanmaktadır ve sünnet törenleri bu nedenle imkanlar doğrultusunda olabildiğince ihtişamlı gerçekleştirilmek istenmektedir. Bu sünnet organizasyonlarında da önemli bir nokta olarak Sünnet Yemeği üzerine düşülmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi olma özelliği taşımaktadır çünkü Sünnet Yemeği olmaksızın bir sünnet düğününün gerçekleşmesi pek olası değildir. Bu nedenle de aileler kendi ekonomik durumlarına göre bir Sünnet Yemeği hazırlamaktadırlar fakat bazen telaşlar koşuşturmalar ve yoğunluklar neticesiyle Sünnet Yemeği her zaman istenildiği gibi olamamaktadır.

Bizler firma olarak tam da bu noktada siz değerli müşterilerimizin sünnet organizasyonları için özel hazırlanmış Sünnet Yemeği menülerimiz sayesinde misafirlerinize sizleri en ufak bir şekilde mahcup etmeden oldukça düşük fiyatlarla ve %100 lezzet garantisi ile Sünnet Yemeği servisleri gerçekleştirmekteyiz. Sünnet Yemeği servisimizde sunmuş olduğumuz yiyecekler tamamen siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillenebilmektedir ve bu nedenle de dilerseniz kendi menünüzü de yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece tek bir yemek seçeneğini de seçip dilediğiniz adet kadar bizlere sipariş verebilirsiniz. Çok değerli çalışma ekibimiz sayesinde Sünnet Yemeği servisimiz tam zamanında oldukça sıcak ve taze bir şekilde dilerseniz kapınıza kadar getirilebilmektedir. Bu nedenle de sizler misafirlerinizle ilgilenirken veya sünnet organizasyonlarının ayarlamalarını yaparken bizler de bir yandan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve çok kıymetli misafirlerinize karşı lezzet sorumluluğumuzu yerine getirebilmek için gece gündüz demeden en iyi en kaliteli ve en profesyonel şekilde yemeklerinizi hazırlıyor olacağız.

Sünnet Yemeği servisimiz için siz değerli müşterilerimizin tarifleri doğrultusunda da yiyecekler hazırlayabilmekteyiz ve bu nedenle de dilediğiniz siparişi imkanlar doğrultusunda bizlere kişi adeti belirterek ulaştırabilirsiniz.