ÇAĞRI DESTEK : 0532 599 53 32 Bülent Gersoy Pazarlama Müdürü

REZERVASYON

HİZMETLERİMİZ

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler

Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu düğün veya nikah organizasyonlarından çok daha farklı çok daha anlamlı bir öneme sahiptir diyebiliriz çünkü Nişan Organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen şey aile arasında sadece çok yakın kişilerce düzenlenen ufak topluluklu bir organizasyondur. Dolayısı ile de topluluk ufak olduğunda daha yoğun ilgilenilmesi gereken misafirler olduğu için daha özel ve daha derinlikli ayarlamaların yapılması gerekmektedir çoğu zaman. Bu noktada da Nişan Organizasyonu sahiplerinin en çok dikkat ettiği şeylerden bir tanesi yemek servisidir. Çünkü yemek servisi gelen misafirlerin hem açlığını bastırmaları için hem de sosyal ve geleneksel bir vazife olarak ev sahipliğinin bir göstergesi olduğu için çok önemli ve üzerinde zaman ayırılması gereken bir konudur.

Bizler firma olarak bu denli önemli organizasyonlarda yemek servislerimiz ile siz değerli müşterilerimizin Nişan Organizasyonu gibi organizasyonlarda diğer işlere koştururken ve bu denli yoğun olurken en kaliteli ve en taze yiyeceklerimizi %100 lezzet garantisi ile sizlere tam yerinde ve tam zamanında sunmaktayız. Bu nedenle de sizlerin Nişan Organizasyonu gibi organizasyonlarda herhangi bir şekilde yemek telaşına düşmenize hiç ama hiç gerek yoktur. Alanında uzman ve deneyimli aşçılarımız ve çok kıymetli çalışma ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz yiyeceklerin hemen her biri ev yapımı tadındadır ve bu durum da bizleri diğer yemek servisi firmalarından ayırmaktadır. Bizler her zaman yemeklerimizde evde yapılmışçasına yaklaşmaktayız ve tariflerimizi de buna göre hazırlamaktayız, daha doğru bir deyim ile kendi evimizde ne kullanıyorsak sizlere de aynı ürünleri kullanarak yemek servisi vermekteyiz. 

Nişan Organizasyonu için hazırladığımız yemeklerde dilerseniz firmamızın menülerinden adet seçerek sipariş verebilirsiniz, fakat bunu istemiyorsanız evde yapabilecek bir zamanınız yoksa bizlerden sadece tek yemek siparişini de adet sayısı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken unsur şudur; kaç kişilik bir yemek siparişi vereceğinizdir. Çünkü bizler yemek siparişlerimizi toptan aldığımızda hem sizlerin istekleri doğrultusunda yemeklerimizi hazırlıyoruz hem de diğer müşterilerimizin zamanından çalmamak adına aldığımız adet sayısına göre özel yemek menüleri oluşturuyoruz. Bu noktada bizler ile organizasyondan önce iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.