ÇAĞRI DESTEK : 0532 599 53 32 Bülent Gersoy Pazarlama Müdürü

REZERVASYON

HİZMETLERİMİZ

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler

İş Toplantıları ve Konferans

İş Toplantıları ve Konferans

Firmamız kuruluş anından bu güne dek hizmet verdiği her alanda disiplinli bir iş ahlakını ve profesyonel bir çalışma standardını her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla gerçekleştirmektedir ve bu bağlamda da müşteri memnuniyetini olabilecek en yüksek seviyede tutmak firmamız için temel bir misyon niteliğindedir. Dolayısı ile İş Toplantıları ve Konferans organizasyonlarında sizlerin yanında olarak tüm ayarlamaları ve prosesleri bizzat firmamız yürütmektedir. Bu sayede de siz değerli müşterilerimiz günlük işleri ile meşgul olurken bizler de sizlerin adına İş Toplantıları ve Konferans organizasyonlarınızı başarı ile profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

İş Toplantıları ve Konferans organizasyonları bazen firmaların bazen ise vakıf veya kurumların tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yaptıkları organizasyonlar olduğu için bu bağlamda İş Toplantıları ve Konferans için gerekli olan bir takım materyaller de firmamız tarafından temin edilebilmektedir fakat spesifik durumlar için bazen bu durumda sizler ile iletişime geçerek bir iş birliğinin yapılması daha sağlıklı şekilde işlerin yürütülmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle de firmamız daima İş Toplantıları ve Konferans organizasyon sahipleri ile koordineli bir çalışma yürütmektedir. Her biri alanında deneyim sahibi olmuş profesyonel ve nitelikli çalışma ekibimiz ile beraber siz değerli müşterilerimizin İş Toplantıları ve Konferans organizasyonları artık tam manası ile üst düzey bir görünüme sahip olacak ve davetlilerin de etkinlikten memnun kalmasını sağlanacaktır. 

Firma olarak bizler her zaman İş Toplantıları ve Konferans organizasyonlarında iki kat sorumluluk üstlenerek sıkı bir çalışma içerisine girmekteyiz. İlk olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak organizasyonun en verimli şekilde geçebilmesi için çalışmalar yapmakta ve bu çalışmaları da sizlerin istekleri doğrultusunda koordineli ve eksiksiz bir biçimde uygulamaktayız. Tüm bu prosesleri sağlamak bizim önceliğimizdir. Bunun yanı sıra organizasyonlara davet edilen kişilerin de memnuniyetini dolaylı yönden sağlamak yine bizlerin sorumluluğu altında olduğundan dolayı attığımız her adımda daha dikkatli ve daha profesyonel çalışma disiplini içerisine girmekteyiz. Bu sayede bizlerin temel misyonu olan memnuniyet sağlama mottosu her açıdan hem sizlere hem de sizlerin değerli davetlilerine yöneliktir.